Etusivulle

 

Toimintatoimikunta

Toimintatoimikunta järjestää resurssiensa mukaan tapahtumia ja tiedottaa liikenne-, leirintä- ja ajoneuvoturvallisuuteen liittyvistä asioista jäsenjulkaisussa.

Toimikunta huolehtii yhdistyksen kaluston ylläpidosta yhdistyksen kalustonhoitajan johdolla.

Toimikunta huolehtii myös yhdistyksen vuosikokouksien kahvitarjoilusta.

Toimikunnan vuoden 2017 ohjelmassa ovat seuraavat tapahtumat:

Toimikunnan jäsenet vuonna 2017:

Puheenjohtaja

Björkroth Marjo-Riitta

marjoritta.bjorkroth@gmail.com

Sihteeri

Ylikorpi Armi

armi.ylikorpi@gmail.com

Ajotaitovastaava / Kalustonhoitaja

Aho Timo

timo.aho@gmail.com

Tekninen asiamies

Lindholm Dag

dag.lindholm@pp.inet.fi

Yhdistyksen huoltaja

Sippola Päivi

sippola60@hotmail.com

Jäsenet

Björkroth Paul

paul.bjorkroth@gmail.com

 

Elo Juhani

jussi.elo45@gmail.com

 

Kettunen Ari

kettunen62@gmail.com

 

Mahkonen Irja

irja.mahkonen@gmail.com

 

Pehkonen Janne

japesahko@gmail.com

 

Peteri Juhani

jussi.peteri@kolumbus.fi

 

Pihlajamäki Johanna

pihlis@iki.fi

 

Vaulakari Siru

laritsa@hotmail.fi

 

Virtanen Kari

virtanen.kari@kolumbus.fi

 

Wolff Göran

 

 

 

 

Jäsenkirjuri

Malleus-Björkroth Mirja

mirja.malleusbjorkroth@gmail.com

Matkailuasiamies

Seppä Jussi

jussi.m.seppa@gmail.com

Toimikunnan jäsenten esittely

Toimikuntien hakemistoon

Etusivulle

Ajotaitomerkkisäännöt matkailuvaunuyhdistelmällä 2014
Suorituspöytäkirja matkailuvaunulle 2010

Ajotaitomerkkisäännöt matkailuautoille 2015